Bilinmiyor , Adet Belirtileri Yorumu


Merhaba ben 13 yaşındayım adet olmadım ama Kilotumda beyaz bir sıvı geliyor hemde çok hergün kilotumu değiştirmek zorunda kalıyorum adet belirtilerin hepsi bende var Acaba adet olmam yakınımı?

Bilinmiyor , 07.07.2016 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

Deniz
13.07.2016
O gördüğün beyaz sıvı akıntı. Akıntının olması gayet normal bir şey. Tüm adet belirtileri de görülüyorsa adet görmen yakın diyebilirim. Zaten benim bildiğim ilk akıntının rengi kahverengine döner ilk adetinde kanın rengi çok kırmızı değilse de normal bir şeydir. Akıntıyı da annene söyle sana günlük ped versin onu kullan. Aynı şekilde akıntında normal olmayan değişiklikler(sarı veya yeşil renkli kötü kokulu gelmesi veya kıvamında değişiklikler olması gibi) görürsen annene söyle


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Adet Gecikmesi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018